Ersağ - ARI SÜTÜNÜN FAYDALARI Whatsapp-button
AYIN PROMOSYON ÜRÜNLERİ

100 ₺ siparişinize 1 ürün, 200 ₺ siparişinize 3 ürün, 15.02.2020 saat 18:00'e kadar geçerlidir..

ARI SÜTÜNÜN FAYDALARI

Ersağ Arı Sütü Ürünü

Ersağ'a üye ol: https://goo.gl/etpqKP
#ErsağEvimde #ersagevimde

•Kan basıncını düzenler
•Kolesterol seviyesini dengeler
•İnfertilite (kısırlık) sorunların da etkilidir (hem bay hem de bayan)
•Kanseri önlemede etkilidir
•Enflamasyonu azaltır
•Erken yaşlanmayı önler
•Kilo vermeye yardımcı olur.
•Metabolizmayı güçlendirir.
•Menepozu geciktirir
•prostat sorunlarına iyi gelir
•Hatırlama yeteneğini geliştirir.
•Yeni hücre büyümesine yardımcı olur.
•Saç ve cilt bakımında etkilidir.
•Yorgunluğu azaltır, dinçlik verir.
•Virüslerin neden olduğu bakteriyel hastalıkların önlenmesinde büyük rol oynar.
•İktidarsızlık tedavisinde etkilidir.
•Karaciğerin fonksiyonlarını düzenler.

 ERSAĞ ARI SÜTÜ ÜRÜNÜMÜZ ÇIKTI

ARI SÜTÜ GIDA TAKVİYESİ SATIŞA SUNULMUŞTUR

Ersağ Arı Sütü

2034 KOD NUMARASI İLE ERSAĞ ARI SÜTÜ GIDA TAKVİYESİ  

SATIŞA SUNULMUŞTUR.

Ürünün fiyat ve detaylarına sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 Arı sütü insan sağlığı üzerine pozitif etkileri olan bir arı ürünü ve fonksiyonel besindir.

 Arı sütü genç işçi arıların hipofareks ve mandibular salgı bezlerinden salgılanır. Arı sütü özel fenol kokusuna, ekşimsi tada ve beyaz-sarımsı renge sahip, viskoz bir sıvıdır.

 Kraliçe arı larvalık döneminden itibaren arı sütü ile beslenirken işçi arılar arı sütü ile yalnızca 3 gün beslenirler. Sadece arı sütüyle beslenen kraliçe arı diğer arılardan çok farklı bir hal alır. Fiziksel olarak diğer arıların iki katı kadar bir irilikte ve diğer arılardan iki kat kadar daha ağır olur.

Diğer arıların hepsi kısır olmasına rağmen, arı sütüyle beslenen kraliçe arı yeryüzünün en doğurgan canlısı olarak günde kendi ağırlığının 2 katı kadar, 1500-3000 yumurta yumurtlar.

 Kraliçe arının diğer arılardan bir farkı da ömrüdür. Normal arılar 6 hafta yaşadıkları halde kraliçe arı 6-7 yıl yaşar.

 Pek çok çalışmada, arı sütünün antibakteriyel, antiinflamatuar, vazodilatatör, hipotansif, antioksidan, antidiyabetik, antihiperkolesterolemik ve antitümoral aktiviteye sahip olduğu gösterilmiştir. Arı sütünün biyolojik aktivitesini yağ asitleri, proteinler, peptidler ve fenolikler gibi bileşiklere borçlu olduğu ileri sürülmektedir.

 Kanserle mücadelede bütün dünya ile birlikte ülkemizde de yaygın olarak arı sütü kullanılmaktadır. Yapılan son çalışmalara göre arı sütü kürünün, kanserli hücrenin büyümesini yavaşlattığı ve kanser riski bulunan hastalarda kanser oluşumunu engellediği tespit edilmiştir.

Uzmanlara göre yılda en az bir defa arı sütü kürü uygulamak kansere yakalanma riskini ciddi oranda azaltıyor. İçerdiği antioksidan sayesinde bağışıklık sistemini kanserli hücrelere karşı güçlendirir.

 Hastalıkları önlüyor: Arı sütü kürü ile bağışıklık sisteminin güçlendiği, bünyedeki bakteri ve mikropları yok ettiği, hatta oluşumunu engellediği kaydedilmiş. MS gibi çok ciddi hastalıklarda bile propolis ile birlikte çok iyi sonuçlar alındığı belirtilmiştir.

 Kalp ve damar sistemini desteklediği gözlenmiştir. Arı sütünün özellikle damar tıkanıklığını kolaylıkla giderdiği, kan akışını düzenlediği tespit edilmiştir. Kolesterole iyi geldiği gözlenmiştir.

 Kısırlık sorunu olan çiftler üzerinde yapılan çalışmalarda arı sütünün hücre yenileyici özelliği ile erkekte sperm sayısını artırdığı, damar yapısını güçlendirdiği, hormonal yapıyı düzenleyerek erkekten kaynaklanan sorunlarda çocuk sahibi olmayı kolaylaştırdığı, bayanlarda da rahimden kaynaklanan sıkıntıları giderip çiftlerin çocuk sahibi olmalarına yardımcı olduğu tespit edilmiştir.

Ülkemizde de kısırlık tedavisinde sıkça başvurulan bir üründür. Özellikle bay – bayan birlikte kullanımı ile çok daha erken sonuçlar verdiği bilinmektedir.

 Tansiyon hastaları üzerinde yapılan çalışmalarda tansiyonu dengelediği rapor edilmiştir. - Diyabet hastalarına verilen arı sütü kürü ile bu hastalarda çok ciddi iyileşme gözlemlenmiştir. Arı sütünün doğal bir insülin gibi kandaki şekeri yakarak enerjiye dönüştürdüğü ve insülin ihtiyacını azalttığı tespit edilmiştir.
 Arı sütü üst solunum yolu rahatsızlıklarına çok iyi gelmektedir.

Astım, bronşit ve nefes darlığı çeken hastaları tedavi ettiği, akciğeri temizleyip balgamı söktürdüğü bilinmektedir.
 Özellikle çocuk gelişiminde, insan vücudunun ihtiyaç duyduğu bütün besinleri barındırdığı için çok yararlıdır. Çocukların zihinsel ve bedensel gelişimlerini hızlandırır. Kas ve kemik gelişimlerini destekler.

 Sporcuların kemik yapısını güçlendirerek yaşanma ihtimali olan eklem ve kas ağrılarını önler. Ayrıca ciltlerinde tahriş sonrası enfeksiyon kapma olasılığını da sıfırlar.
 Gece yatmadan önce bir kaşık tüketildiğinde uyku problemini ortadan kaldırır. Aynı zamanda uyurken vücut hücrelerinin daha sağlıklı yenilenmesini destekler.

 Ciltteki yaşlanmaya neden olan hücrelerin oluşumunu engelleyerek, genç hücrelerin sayısını artırır. Aynı zamanda yara, darbe ve çiziklerin iyileşmesini hızlandırır.
 Kanda bulunan zararlı toksinlerin sayısını azaltarak eklemlerde oluşma ihtimali olan ödemleri engeller.
 Hafızayı güçlendirdiği için alzheimer hastalığı riski olan kişilerin sürekli tüketmesi gereken bir besindir.
 Mide ve bağırsak faaliyetlerini düzenler, sindirimi kolaylaştırır. Kabızlık ve şişkinlik rahatsızlıkların risklerini azaltır.

 Anne karnındaki bebeğin bedensel ve zihinsel gelişimini destekler.

Not: Tüm bilgiler internetten derlenmiştir. Lütfen sağlık ve tedavi amaçlı kullanım konusunda doktorunuza danışınız.

0
1
0
s2sdefault
0
1
0
s2sdefault

sol banner

sol banner2

Ersağ Üye Ol!

Ersağ Evimde Logo Tel Ersağ WhatsApp İletişim 08504661980
Tel 08504662980
e-posta This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Copyright © 2017 Ersağ Evimde. Tüm hakları saklıdır.
Bu sayfa bir Çevre Gönüllüsü Sayfasıdır.
Ersağ Şirketinin Resmi Sitesi değildir.

Mail Listemize Üye Olun...

Go to top