Ersağ - HAKKIMIZDA Whatsapp-button

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Vizyonumuz

Ersağ Evimde olarak; üretimini ve dağıtımını (pazarlamasını) Ersağ Firmasının (http://www.ersag.com.tr) yaptığı organik temizlik ve kozmetik ürünleriyle yarınlarımız dediğimiz çocuklarımıza daha temiz ve sağlıklı bir dünya bırakma bilinciyle çalışan, güçlü, inanılır ve dürüst bir şirkete destek olmak.

Amacımız

Ersağ Evimde olarak; kendi ülkemizde, kendi insanımızla, yerli sermaye ile üretilen ürünleri önce Türkiye’mizde yaşayan vatandaşlarımıza daha sonra tüm Dünyaya kullandırmak. Sizlerin desteği ve bizlerin çalışmalarıyla, bu yolda yılmadan, yorulmadan beraberce ilerleyeceğiz ve ilerliyoruz.

Misyonumuz

Ersağ Evimde olarak; Dünyamızın daha temiz ve sağlıklı bir şekilde yaşanılabilir kalması için temizlik yaparken çevre bilinci ile yeraltı ve yerüstü su kaynaklarımızı kirletmeden, petrol türevlerinden uzak durarak yarınlarımız dediğimiz çocuklarımıza doğal, yeşil bir çevre ve masmavi bir gökyüzü bırakmak için gayret sarf etmek.

Politikamız

Ersağ Evimde olarak; Denizli Ticaret Odasına bağlı ERSAĞ Temizlik ve Kozmetik Ürünleri (http://www.ersag.com.tr) şirketinin üretip, pazarladığı ürünlerin kullanım yerleri, şekilleri ve oranları ile ilgili bilgi paylaşımlarında bulunarak, temiz bir çevre bilincini yaymaya gayret etmek.

NOT: Sayfamız ticari maksatlı olmayıp, herhangi bir ürün satışı ve pazarlaması (e-ticaret) sitemiz üzerinden yapılmamaktadır. Sadece organik temizlik ve kozmetik ürünlerinin kullanılmasını teşvik ve tanıtım maksadı ile kurulmuştur.

Sitemizde yayınlanan; kampanya, görseller, ürünler, fiyatlar ile www.ersag.com.tr sitesinde bulunanlar arasında farklılık olması durumunda www.ersag.com.tr adresi esas alınacaktır. Tipografik hatalar sitemizden hak talebine sebep olamaz.

 

0
1
0
s2sdefault
0
1
0
s2sdefault

MAKALELER&KATEGORİLER

sol banner2

Ersağ Üye Ol!

Ersağ Evimde Logo Tel Ersağ WhatsApp İletişim 08504661980
Tel 08504662980
e-posta This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Copyright © 2017 Ersağ Evimde. Tüm hakları saklıdır.
Bu sayfa bir Çevre Gönüllüsü Sayfasıdır.
Ersağ Şirketinin Resmi Sitesi değildir.

Mail Listemize Üye Olun...

Go to top